Whatsapp ile Mesaj Gönder

Güvenli Alışveriş

cilekbahcesi.com'da kişisel bilgileriniz koruma altındadır. İşlemleriniz sırasında bilgileriniz SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır.

Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde tutulmamaktadır.

Üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edildiğinden bilgileriniz üçüncü şahısların erişimine kapalıdır.

Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir ve uluslararası bir standarttır. İşlemler sürecine girmenizle birlikte güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan ilki browserınızın alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir.

Örneğin Internet Explorer programında bu sarı renkli bir kilittir.

Buna ek olarak içinde olduğunuz sayfanın adresinin başındaki http:// , https:// olarak değişir. Bu güvenli alanda olduğunuzu ifade eder. İşlemlerinizle ilgili üyelik bilgileriniz şifrelenerek korunur.Bu kilit korunan sayfalarda gözükür.

Bu üyelik bilgileri(kredi kartı bilgileri değil), ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. üçüncü kişilerin paylaşımına sunulmaz, devredilmez; yalnızca  personeli ve bankanızca erişilebilir.