Whatsapp ile Mesaj Gönder

Sıkça Sorulan Sorular

 

SİTENİZ GÜVENİLİR Mİ?

 Çilek Bahçesi giyim sitemiz 3D Secure güvenlik sistemine sahiptir, böylece kredi kartı ödemenizi güvenle yapabilirsiniz. Bu nedenle kredi kartı bilgileriniz ile alışveriş yaptığınızda bu işlem sizin ile banka arasında kalmaktadır.Bizim tarafımızdan dahi bilgileriniz görünmez. Bizler sadece girmiş olduğunuz cep telefonu ve adres bilgilerinizi görmekteyiz.

cilekbahcesi.com'da kişisel bilgileriniz de koruma altındadır. İşlemleriniz sırasında bilgileriniz SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır.

Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde tutulmamaktadır.

Üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edildiğinden bilgileriniz üçüncü şahısların erişimine kapalıdır.

Sitemiz hem kredi kartı ödeme alt yapısı olarak, hem de müşteri memnuniyeti olarak güven sağlamış bir e ticaret giyim sitesidir. İstanbul'daki büyük depomuzda 5 bini aşkın stoğumuz vardır.

KARGO KAÇ GÜNDE GELİYOR?

Siparişinizi verdikten hemen sonra depomuzdaki otomatik barkod sistemi sayesinde kargonuz anında yola çıkar ve 2 iş günü içerisinde hızlı kargo ile siz değerli müşterilerimize ulaştırılır.

SORUN OLURSA DEGİŞİM VE İADE EDEBİLİYOR MUYUZ?

Sağlık sorunları oluşturmuyan bütün ürünlerimizi bir sorun olursa degişim yapıyoruz ve dilerseniz kolayca iade edebilirsiniz.